להביא את הגאולה לכל ילד

להביא את הגאולה לכל ילד

אמן הילדים שלומי לניאדו יצר משחק חדש בשם 770 עבור ילדי חב”ד 

שלומי הוא אמן ילדים מפורסם בעיקר בזכות התכניות שלו לילדים בשם ‘שלומי וסתם’ שצברו מיליוני צפיות בערוצי הטלוויזיה ובאינטרנט.

במבט ראשון שלומי נראה מבחוץ כמו עוד אמן ילדים, רק עין בוחנת מגלה כי הסמלים שהוא בחר לעטר בהם את חולצתו ואת הכובע שלו הם לא סתם עוד כוכב או לב, אלא אבני החושן שהיו בבית המקדש.


העובדה הזו בהחלט יכולה להפתיע את מי שהכיר את שלומי לאורך השנים כשחקן ילדים מוכר, שבין היתר היה חתום על חוזה משחק עם חברת מקדולנד העולמית בתפקיד ‘רונלד מקדולנד’ שכלל אלפי הופעות.

לאחר שחזר בתשובה, בכל הסדרות שהוא מפיק הוא מקפיד להכניס ערכים כגון ‘משפחה, עבודת המידות, בית המקדש וגאולה’ יחד אתו משתתפים בסדרות עשרות אמני ילדים מוכרים.

מעבר לעסק שלו הוא גם מנהל קהילת אמני הילדים התוססת בפייסבוק המונה אלפי חברים והפיק גם כנסים המאחדים תחת קורת גג אחת את כל אמני הילדים.

שלומי וסתם ואמני ילדים נוספים באולפן

כשהרבי מגיע לבקר בסלון

בימים אלו הוא הפיק משחק ייחודי עבור ילדי חב”ד בשם 770 אשר ממחיש את בית הרבי מלובביץ’ אשר התגורר בבניין מספר 770 בקראון הייטס בארצות הברית.

הסיבה ששלומי הפיק את המשחק היא כדי לאפשר לכל ילד להבין את הסיפור של המקום המיוחד הזה, אשר משמש בכל שנה יעד למיליון תיירים וחסידים.


בימים אלה כשהבית הכי מפורסם בעולם היהודי ניסגר פעם ראשונה מאז נחנך “שלומי וסתם פותחים אותו מחדש”
המייזם יצא לפועל במסגרת שת”פ עם חברה ישראלית שמוכרת ברחבי העולם play way בבעלות יעל רובנר – צימט ויושבת בפתח תקווה בבניו eci
מוצרי החברה נמכרים דרך “אמזון” ובארץ בחניות וברשת “סטימצקי”

בימים אלה שיש זמן פנוי רב המיזם שלנו הוא “תעסוקה משפחתית” ובימים שלפני פסח יש מבצע מיוחד שכולל בנוסף לדגם 770 גם “קערת סדר” במתנה.
כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *