הכירו את המאמן היהודי

הכירו את המאמן היהודי
ממציא שיטת BSD באימון יהודי. בני גל
צילום: פרטי

הכירו את בני גל: הוא מאסטר באימון. 18 שנה בעולם ה-Coaching. ממציא שיטת BSD באימון יהודי, שמהותה ‘תהליך השיבה’- תהליך שיבת האדם אל עצמיותו המקורית, זיהוי עוצמות וניהול כוחות, והפיכתם לכלי מניע ומקדם לפעולה. החזרה אל עצמיות האדם מאפשרת העצמה אישית, כח לעשות שינויים והשגת תוצאות משמעותיות.

אם עד עכשיו שמענו על המושג קואוצ’ינג דרך הטלוויזיה ולא הבנו למה הכוונה, ואחר כך הסבירו לנו שמדובר באימון אנשים לעבר מטרות מסויימות – מסתבר כעת שיש כמה שיטות שונות של אימון עבור אנשים שונים. למעשה כל מאמן בוחר לו את הדרך האישית שלו באמצעותה הוא בוחר להדריך.

אז מה זה בעצם אימון יהודי?

מודל האימון היהודי על פי בני גל, נלמד בבית הספר להכשרת מאמנים ‘BSD אימון יהודי’. התכנית מבוססת על כלי אימון שפותחו על פי משנת האר”י ותורת החסידות, להעצמת האדם, גילוי הכוחות הטמונים בו והפיכתם לזמינים ורלוונטיים בחיי היומיום. כלומר, גילוי המקורות של כל אדם ואדם בחייו ומה הופך מקורות אלו לרלוונטים עבורו כיום על מנת שיתרחש שינוי. אלפים כבר למדו את שיטת BSD באימון היהודי ורכשו כלים לניהול אישי והגשמה בכל תחומי חייהם, בפשטות הנאה ותוצאות.

ממציא שיטת BSD באימון יהודי. בני גל|צילום: פרטי
ממציא שיטת BSD באימון יהודי. בני גל|צילום: פרטי


ואנשים באמת מצליחים לחולל שינוי?

“אני עומד בקשר עם אנשים שעברו את התהליך, בכל תחום – וזה בהחלט משפיע לטווח הרחוק. כל זה כמובן אם האדם בוחר לשנות משהו בתוכו, שזה התהליך, אז הוא מחולל שינוי. בלי זה, אנחנו אוהבים לדבר על שינויים, אבל מאוד מפחדים לבצע” הוא מעיד.

על חלק מהסודות הכמוסים של בני, אתם יכולים לקרוא בספר שלו “סודות הקואצ’ינג היהודי”, שמציג את השיטה שהוא פיתח לאימון יהודי בה האדם פועל להגשים את מטרותיו תוך כדי חזרה אל מקורתיו היהודיים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *