נס: נפצע אנוש וחגג בר מצווה

נס: נפצע אנוש וחגג בר מצווה
הרבה שנים טובות ובריאות". דלפן וחתן הבר מצווה בכותל
צילום: באדיבות מד"א

כחודשיים לאחר שנפצע באורח אנוש בפיגוע דקירה חגג נאור בן-עזרא בר מצווה ברחבת הכותל

הרבה שנים טובות ובריאות". דלפן וחתן הבר מצווה בכותל|צילום: באדיבות מד"א
הרבה שנים טובות ובריאות”. דלפן וחתן הבר מצווה בכותל|צילום: באדיבות מד”א

לפני כחודשיים, חגיגת בר המצווה של נאור בן-עזרא נראתה כדבר שלא בטוח שיזכה לחגוג. ביום ראשון (12.10.2015) התקבל במוקד מד”א מרחב ירושלים דיווח על 2 פצועים שנדקרו ע”י מחבל בשכונת פסגת זאב בירושלים. כשהחובשים והפאראמדיקים של מד”א הגיעו למקום הם מצאו שני פצועים בשני רחובות סמוכים. נאור היה דקור בפלג גופו העליון וצוות מד”א מצא אותו מוטל בפתח חנות כשהוא מחוסר הכרה. הצוות העניק לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינה אותו לבית החולים הדסה הר-הצופים כשמצבו מוגדר אנוש ונשקפת סכנה ממשית לחייו.
אולם לאחר זמן קצר, בדרך נס, נאור הצליח להחלים מפציעתו האנושה ואף הגיע ביחד עם בני משפחתו ואורחים רבים נוספים לרחבת הכותל בירושלים שם עלה לתורה לקול שמחת וצהלת הקהל ברחבה. לאירוע המרגש הגיעו גם צוות מד”א שהצילו את חייו של נאור שנפצע אנושות בפיגוע הדקירה ואשר בזכות טיפולם המהיר ניצלו חייב של נאור.
באירוע פגש את נאור את פאראמדיק מד”א דוד דלפן שהציל את חייו. דוד התקשה להסתיר את התרגשותו לראות את נאור עומד על שתי רגליו: “זו הרגשה מדהימה. אני זוכר כשהגענו לנאור הבנתי מיד שמצבו אנוש, לא חשבתי שהוא ישרוד אך נלחמתי על חייו. כשקיבלתי את ההזמנה לבר המצווה התרגשתי מאוד וידעתי מיד שאגיע לאירוע. זה מדהים לראות את נאור במצב טוב, לא האמנתי שתוך חודשיים הוא כבר יעמוד על רגליו, אך הינה הוא חוגג בר מצווה ולכן נותר לי רק לאחל לו עוד הרבה שנים טובות ובריאות”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *