מתנות לאביונים עם המלאכים של פעמונים

מתנות לאביונים עם המלאכים של פעמונים
במקום משלוח מנות - תרומה בשם המקבל
צילום: pixabay.com

ארגון פעמונים המסייע למשפחות בתהליך שיקום כלכלי יוצא ביוזמה: משלוח מנות אלטרנטיבי – במקום עוד משלוח מנות יקבל מקבל המשלוח הודעה על תרומה בשמו לפעמונים, תרומה שתועבר ביום החג במלואה למשפחות הזקוקות לתמיכה כלכלית

חג פורים הוא ללא ספק אחד החגים האהובים. מדובר בחג שמח וקצר. תוסיפו לזה את האלכוהול והיבטים החברתיים- ותקבלו את החג המושלם.

מצוות משלוח מנות החלה בפורים היא דרך מצוינת לשמור על קשרים עם חברים ומשפחה, אבל ההתעסקות בנושא יכולה להיות מתישה, יקרה ורבת קלוריות. אף אחד לא יכול לאכול כל כך הרבה אוזני המן, חטיפים, ובקבוקי יין. את המוצרים הכשרים לפסח אפשר להעביר לארון מוכשר, ובמקום למחזר משלוחים אפשר לקיים את המצווה בלי קלוריות- משלוח המנות האלטרנטיבי של פעמונים – המציעים במקום משלוח מנות להרים תרומה בשם המקבלים. החבר מקבל במייל או בדואר כרטיס ברכה צבעוני עליו רשום שם מקבל הברכה, שם השולח- ואת העובדה שהמשלוח מגיע למשפחות נזקקות את הכסף שמתקבל מעבירים מתנדבי פעמונים ישירות במזומן למשפחות.

גם השנה יש לכם הזדמנות לא לשכוח את מצוות מתנות לאביונים, שמתבצעת ביום חג הפורים. בהמשך לקמפיין המוצלח משנה שעברה, מקיימים בארגון פעמונים את יוזמת הרשת “השנה לא שוכחים מתנות לאביונים. על ידי תרומה לארגון פעמונים, תסייעו למשפחות שעוברות תהליך שיקום כלכלי ונתמכות על ידי הארגון.

במהלך השנה מלווה ארגון פעמונים אלפי משפחות בכל הארץ, ומסייע להן בתהליך שיקום כלכלי. לקראת החג, התבקשו מתנדבי הארגון לאתר את המשפחות הזקוקות לסיוע כספי באופן מידי. מתנדבי פעמונים העבירו את שמות המשפחות המתאימות לוועדה מיוחדת, שדנה בכל בקשה לתמיכה לקראת חג הפורים. כל זאת, כדי שביום הפורים יגיעו המתנדבים למשפחות שנמצאו מתאימות ויעניקו להן תמיכה כלכלית.

במקום משלוח מנות - תרומה בשם המקבל | צילום: pixabay.com
במקום משלוח מנות – תרומה בשם המקבל | צילום: pixabay.com


אז איך זה עובד?
בפעמונים מסבירים שהגולשים ממנים את הארגון להיות השליח שלהם למצוות מתנות לאביונים לפני יום הפורים או ביום הפורים עצמו. המינוי נעשה באמצעות אתר רישום קטן, ולאחר מכן עוברים הגולשים לאתר מאובטח בו ניתן לתרום בכרטיס אשראי. התרומות שנאספות יועברו למשפחות נזקקות ביום הפורים עצמו, על מנת לקיים את המצווה “בו ביום”.

מבצע חלוקת מתנות לאביונים יתבצע על ידי אותם מתנדבים המלווים את המשפחות במהלך השנה וזאת על מנת להעמיק ולחזק את הקשר בין המשפחות למתנדבים וכן להרבות בשמחה ביום החג.

מתנדבי הארגון יגיעו למשפחות ויעניקו להן את התמיכה, בכל רחבי הארץ במהלך החג

אפשר לרכוש את משלוח המנות דרך אתר פעמונים


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *