מהפכה: ברית מילה ללא דרישת תשלום.

מהפכה: ברית מילה ללא דרישת תשלום.
להנגיש את הדת. תינוק
צילום: pixabay

השבוע הושק פרויקט מהפכני במסגרתו ניתן להזמין ברית מילה ללא תשלום. למיזם אחראים מוהלים מארגון רבני “בנועם”, שחרט על דגלו לספק שירותי דת לאזרחי ישראל, תוך מתן יחס מאיר עיניים ושמירה על ההנחיות ההלכתיות של הרבנות הראשית לישראל. קבוצת המוהלים הראשונה שהצטרפה למיזם, מונה כ-30 מוהלים בפריסה ארצית שיבצעו את הבריתות ללא דרישת תשלום ובכך יובילו למהפכה בתחום. ראוי להדגיש כי כל המוהלים במיזם, ללא יוצא מן הכלל, הינם בעלי הכשרה וניסיון רב ומחזיקים ברישיון לביצוע בריתות מאת הרבנות הראשית.
הרב הראשי דוד לאו בירך על היוזמה ואמר בטקס ההשקה שנערך בלשכתו: “מדובר במהפכה ממנה יהנו אזרחי ישראל כולם, ללא יוצא מן הכלל. היוזמה החשובה הזו של ארגון ‘בנועם’, היא חלק מהחזון אותו מובילה הרבנות הראשית להנגשת שירותי הדת לאזרחי ישראל בצורה מאירת פנים ומקרבת לבבות”.

להנגיש את הדת. תינוק|צילום: pixabay
להנגיש את הדת. תינוק|צילום: pixabay

יו”ר הארגון, הרב ישראל ריאני: “זהו הצעד השני שלנו במהפכה המשותפת לרבני ‘בנועם’ ולרבנות הראשית בהנגשת שירותי הדת במאור פנים לכל תושבי מדינת ישראל. אני מברך את מאות הרבנים מהציונות הדתית והמגזר החרדי על גווניהם השונים, שבחרו להיות שותפים בארגון ‘בנועם’ בכדי לקדש שם שמיים ולהביא בשורה של ממש לתושבי מדינת ישראל”.
במהלך טקס השקת המיזם, הגיעו קבוצת המוהלים הראשונה להיפגש עם הרב הראשי ושמעו ממנו עצות ודגשים בנוגע לקיום ברית המילה והמפגש עם ההורים והמשפחה.
מיזם זה הינו חלק משרשרת יוזמות שמתכננים רבני ‘בנועם’ להוציא לפועל בשיתוף פעולה ובהכוונת הרבנים הראשיים לישראל בכדי להנגיש את מערך שירותי הדת בישראל לכל תושב ואזרח בדגש על מקצועיות ומאור פנים.
את שירות הבריתות של ארגון בנועם ניתן יהיה להזמין בטלפון: 1700-707-101.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *