אינטרנט אתרוג במהפכה לצרכנים מהציבור החרדי

אינטרנט אתרוג במהפכה לצרכנים מהציבור החרדי

הציבור החרדי זקוק לאינטרנט כדי להתקדם בעבודה, אבל חייב פתרון שיאפשר לו לגלוש באופן השומר על עולם הערכים שלו. אינטרנט אתרוג נולד כדי לתת מענה המאפשר גלישה בטוחה בפיקוח רבני לצד הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק האינטרנט. הבשורות הטובות הן שמהפכת מחירים מאפשרת מעתה את השימוש לכל מי שזקוק לכך

אינטרנט המותאם לציבור החרדי הוא המצאה שקיימת כבר מספר שנים, אבל עכשיו השימוש בו נעשה נגיש יותר בזכות העובדה כי המחיר שלו הפך עממי יותר זאת לצד מהירות הגלישה ששופרה וכעת היא ניצבת בחזית הטכנולוגיה האינטרנטית.

פתרון לציבור ירא השמיים | צלום ויקפדיה
פתרון לציבור ירא השמיים | צלום ויקפדיה

ההוצאה שנאלצו אנשים לשלם עבור אינטרנט מסונן ונקי כפי שהורו גדולי ישראל, לצרכי עבודה, בית וקניות מקוונות, הייתה גבוהה, ולכן תמיד הייתה מלווה בהתלבטות האם להוסיף לסל ההוצאות החודשי הוצאה נוספת. בעיקר בחודשי הקיץ שההוצאות בהן מרובות מהשוטף.
כעת, ניתן לוותר על ההתחבטויות וגם לא להתפשר על מהירות גלישה ועל הסינון הטובה בישראל.

אתרוג מציעה חודש ראשון במתנה, עבור המוצר המסונן ביותר, עם הטכנולוגיה המובילה בישראל. מהירות, סינון ומוגנות מקסימלית גם אצלכם ברשת הביתית. בקיץ הזה תבחרו אתרוג לכם ולמשפחה שלכם. כי רק ספק גדול מסוגל לספק מחיר הוגן למוצר הטוב ביותר.

חוץ מחודש מתנה, גם המעבר לאתרוג פשוט וקל, בשיחת טלפון אחת של 5 דקות.
כל אחד יכול להרשות לעצמו אינטרנט מוגן, עם ההגנה הטובה ביותר שיש במחיר שווה לכל כיס ובמהירות שאינה נופלת מכל ספק אינטרנט אחר לא מסונן.

באתרוג לא מתפשרים על מהירות בעבודה, בגלישה עד 100 מגה. לא מתפשרים על ההגנה הטובה ביותר, סינון איכותי בפיקוח רבנים. לא מתפשרים על טכנולוגיה מתקדמת הספק היחיד בישראל המחובר עם שלשה כבלים תת ימיים.

הלוגו של אינטרנט אתרוג | עיצוב מותג בפרסום
הלוגו של אינטרנט אתרוג | עיצוב מותג בפרסום


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *