פטנט: תוכנה לניהול מקוואות נשים

פטנט: תוכנה לניהול מקוואות נשים
דיסקרטי ונוח. מקווה
צילום: יח"צ

המערכת החדשה תחסוך כוח אדם וכסף למועצות הדתיות שגם בימים שבשגרה מתקשות להתמודד עם הגירעונות

חברת ההייטק “אותות אלקטרוניקה”, פיתחה מערכת חדשה לפיקוח וניהול כניסה ותשלום למקוואות טהרה לנשים. ראוי להקדים ולציין כי בישראל יש נשים רבות שאינן מקפידות על דיני הטהרה, מאחר והן חוששות מהמפגש עם הבלנית. כעת ניתן יהיה לתפעל מקווה שבו הנשים יוכלו לבקר בו בדיסקרטיות.
המערכת החדשנית כוללת כרטיסים חכמים, סבסבות כניסה ומכונות ניהול ותשלום עם מסך מגע. כאשר אישה המגיעה לטבילה במקווה בוחרת בהקשה על גבי מסך המגע את השירותים בהם היא מעוניינת, (למשל שרות טבילה בלבד, או תוספת מגבת). המערכת מבצעת חישוב של סל השירות בו היא בחרה ומחייבת אותה בהתאם. הטובלת מקבלת כרטיס שמאפשר כניסה למקווה דרך סבסבת אוטומטית. כמעט מיותר לציין, שהמערכת החדשה תחסוך כוח אדם וכסף למועצות הדתיות שגם בימים שבשגרה מתקשות להתמודד עם הגירעונות.

דיסקרטי ונוח. מקווה|צילום: יח"צ
דיסקרטי ונוח. מקווה|צילום: יח”צ

“מדובר במערכת טכנולוגית מתקדמת” מסביר רפי כספי, מנכ”ל אותות אלקטרוניקה, “עקב נסיוננו הרב במערכות כניסה בתשלום, פנו אלינו מספר מקוואות נשים שהזדקקו לשירותים מעט שונים ויותר גמישות ביחס למקובל במקוואות גברים בבקשה להתאים את המערכת לצרכים היחודיים. לדוגמא, עלתה הדרישה התורנית לאפשר טהרה גם לנשים שאין ידן משגת לשלם עבור הטבילה. בכדי למנוע הלבנת פנים, האישה עומדת כמו חברותיה מול המכשיר, אבל בוחרת במסך המגע: “טבילה ללא תשלום”. המערכת לא תחכה לקבלת תשלום, אלא תדפיס מיידית “קבלה”, שרק הנזקקת יודעת שהסכום בה הוא אפס.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *